Life Aly Yapı Hakkında

Nefes Alabilen Yaşam Alanları İnşa Ediyoruz.

Geçmişten gelen ticari deneyimini inşaat ve yapı sektöründe Life Aly Yapı ünvanı altında sürdürmek isteyen firmamız, 2016 yılında faaliyete başlamıştır. Öncelikle bir değer olarak önümüze koyduğumuz modern,güvenli ve yaşanabilir yapılar inşa etmek amacıyla kurulan Life Aly Yapı, uzun yıllar bu yolda emin adımlarla ilerlemek istemektedir. Günümüzde konforlu yaşam ve çalışma alanlarında eksikliğiniz hissettiğimiz nefes alabilen ortamlar üretmek konusunda iddialıyız. Hedefimizi nefes alabilen yaşam alanları dendiğinde ilk akla gelen isim olmaktır. Merkezi İstanbul Elmadağ'da bulunan firmamız, teknolojiye oldukça fazla yatırım yapmakta ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini projelerine yansıtmayı amaçlamaktadır.

"Sürekli Kaliteli Yaşam" sözünü ilke edinmemizden de anlaşılacağı gibi Life Aly Yapı, her dönem gerçekleştirdiği projelerde farklı kombinasyonlar kullanarak estetik ve kalite anlayışını en üst seviyede muhafaza etmektedir.

Life Aly Yapı olarak attığımız her adımda ve yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde, yasal yükümlülüklere uyarak, çevrenin en az oranda etkilenmesini ve kirlenmenin asgari seviyede tutulmasına öncelik vermeyi şirket prensibi olarak kabul ettik. Proje bütçelerinin sağladığı olanaklar çerçevesinde, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmak ve her yeni projede çevreyi koruma ve kirliliği önlemede sürekli iyileştirme sağlayarak gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak bir ortam bırakmak, bizden sonra gelecek nesillere bırakacağımız en önemli emanetimizdir.