İÇ MİMARLIK

İşlevsel ve estetik çözümler için ekibimizle tanışın.
İç Mimarlık

İç Mimarlık

E stetik bilgi ile donatılmış, fiziksel çevre kontrolü, aydınlatma seçenekleri, ergonomik özelliklere sahip ısıtma ve ses yalıtımı konusunda mekan konforunu ön plana alan taslak çizimlerimizi mutlaka görmelisiniz.

Mekân tasarımının ilk aşamasından, etütlerden, uygulamaların bitimine kadar geçen süreci gerçekleştiren uzman ekibimiz mekâna özgü donanımların elde edilen veriler doğrultusunda boyut ve kullanım verilerini saptar, özgün biçimleri gerçekleştirir.

Şüphesizki iç mekânın yeniden düzenlenmesine, yeni bina yapımından daha sık gereksinim duyulduğu bir gerçektir. Yapımı tamamlanmış veya eski işlev dışında yeni bir işlev kazandırılacak yapıların iç mekânlarında öngörülen yeni işlevi, insanin yasam ve davranış biçimlerine göre çözümlemek ve düzenlemek bizim işimizdir.

Taslak çizimlerin en verimli olacak şekilde çıkartılması konusunda çevre mimarisinin niteliği de elbette göz önünde tutulur. Prespektif çizim, maket tasarımları yapılır. Ön proje sonrası yapılacak müzakerelerle nihai projeye varılır.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ